Kontakty

Kontakty vybírejte pečlivě. Pokud zvolíte špatný úsek, Vaši žádost nebo sdělení nebude možno posoudit a zpracovat. Nejste-li si jisti, použijte kontaktní formulář.

Vedení společnosti

První
– nelze kontaktovat –

Druhý
– nelze kontaktovat –

Třetí
Hanz@merot.org

Vedení úseků

Oddělení pro vnější vztahy

Lenka
Lenka@merot.org

Vědecký úsek

Gabriela
Gabriela@merot.org

Oddělení IT

Honza
Honza@merot.org

Pokud cítíte potřebu svěřit se se svým problémem naší společnosti a dosud nejste v kontaktu s některým s výše uvedených pracovníků, vyplňte kontaktní formulář. Jméno pracovníka můžete vyplnit podle uvážení, text bude posouzen a předán přesně dle kompetencí.

Vedení společnosti Merot

Tvůrci

Autor textů:

František Sedláček - 

Narodil se v Brně. První povídku napsal už v devíti letech, ale větší úspěch měl až ve svých 17 letech, kdy na soutěži Junior Text s mezinárodní účastí vyhrál první místo s povídkou Merot.

Po přestěhování do malé vesnice u Hustopečí se účastnil několika literárních soutěží. V soutěži „Hustopečské brko“ pro mladé autory dostal čestné uznání, protože ve své kategorii byl jediný, kdo napsal povídku ve stylu kyberpunku. Ve středoškolské soutěži na téma „Žít svůj sen“ obsadil druhé místo.

S ohledem na neustálé spory s učiteli češtiny a z důvodů vážné nemoci nastoupil na dálkové studium na Gymnázium J. G. Mendela v Brně. Tam se setkal s paní Osako, které se jeho povídky zalíbily natolik, že z několika povídek vzniklo ucelené dílo s řadou ilustrací.

V současné době studuje žurnalistiku a Český jazyk se specializací počítačová lingvistika na Masarykově univerzitě v Brně.

Ilustrace:

Zuzana Osako - modelka a ilustrátorka, žila řadu let v Japonsku, kde se učila zenové technice malby japonskou tuší.
Poslední tři roky pracuje v Praze a při práci v reklamě se věnuje módní a knižní ilustraci.

Fotografie:

Christian Tode - „Pro mne fotografie skrývá plno krás , které vídáme kolem sebe, je to tajuplný svět dialogu mezi divákem a výslednou fotkou. Svět, který vám dovoluje bez studu nahlédnout do cizích očí.

Věřím, že každý jeden z nás má svého boha, ať se jmenuje jakkoliv, a ten stvořil přírodní světlo.“

Citováno z http://http://www.trafacka.sk/296/christian-tode-muj-cernobily-svet

Bratři Karasevovi – fotografie poskytl Vladislav a graficky doplnil Oleg.

Grafiku na téma „Kostel v Provance“, použitou na úvodní stránce webu, vytvořila brněnská grafička Lenka Tichá.